...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Issa Interclean İstanbul 2019

11.04.2019
1.167
Issa Interclean İstanbul 2019

Endüstriyel Temizlik Sektörünün Uluslararası Buluşması

80’den fazla ülkeden gelen profesyonel uluslararası katılımcı firmalar ve temsilcileri, ürün portföylerini, çözüm ve servislerini sunduğu ve yeni bağlantılar edindiği fuarda doğuş olarak bizde yerimizi aldık

Nisan ayın da gerçekleştirilen fuar diğer fuarlardan ayrıştıran en önemli özelliği Profesyonel iş insanlarının katılımıdır. Burada kendi deneyimlerini aktarma ve yeni ürünlerin tanıtımı yapılmakta, bizde yeni ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Türkiye’de Şehir hastanelerinin hızlı bir şekilde açılması ile birlikte hastane temizliği ve bu konsepte uygun makinelerin bünyemize katılması firmamızı hep bir adım öne taşımıştır. Bu fuarda Farklı sektörlerden yeni müşteri bulma fırsatı yakalamış olmamız 2019 yılında piyasaların daralmasına rağmen firmamızı çok etkilememiştir. Doğuş temizlik makineleri olarak yeni yatırımlar ve yeni ürünleri bünyemize katmak için çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. 2020 yılında da bu çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam edeceğiz.

2019 yıl sonu gibi planladığımız yeni açılacak olan  showroom alanımızda çalışmış olduğumuz firmaların ekiplerine makine eğitimi, yenilikler ve makine demo eğitimleri verilecek olup kullanıcıların gelişmesi sağlanacaktır.

Firma olarak 2020 yılın da geri dönüşüm ve 0 atık hareketine destek vermeye özen göstermeye devam edeceğiz.

ANKARA BÖLGE MÜDÜRÜ

Serdar AKÇİL

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.