...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Citymaster 1650 Hidrostatik Sokak Süpürücü 4×4

08.05.2023
360
Citymaster 1650 Hidrostatik Sokak Süpürücü 4×4
Ürün Açıklaması

Citymaster 1650 Hidrostatik Sokak Süpürücü 4×4

Şehir temizliğine yönelik profesyonel bir temizleme makinesi olan Citymaster 1650, 3,5 tonluk sınıfta yeni standartlar belirliyor. Sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi, hidrolik ek parça sürücüleri ve tam süspansiyonlu şasi gibi özelliklerle, hem kompakt bir şehir süpürgesi olarak kullanılsa da, hem de tüm mevsimlerde belediye uygulamaları için çok yönlü bir araç olarak kullanılsa da artı avantajlar sunar. Sınıfının en iyi çözümüdür ve düşük yakıt tüketimi, düşük emisyon değerleri, yüksek çalışma konforu, güvenliği ve verimliliği ile öne çıkar.

Citymaster 1650, herhangi bir sürücü belgesine sahip kişi tarafından kullanılabilir ve düşük tüketim ve emisyon değerleri sunar. Geniş kabini ve artırılmış ergonomisi ile kullanımı son derece rahattır. Ayrıca, tam LED aydınlatma sistemi ve LED iş ışığı ile daha iyi bir görünürlük sağlar.

Şoför için ödüllü ergonomik tasarımı ile AGR sertifikalıdır ve sıfır emisyon motoru, parçacık filtresi ve EUnited sertifikalı toz kontrol sistemi ile çevre dostudur. Mevsimsel ihtiyaçlar için geniş bir ek parça ve üst yapı yelpazesi sunarak yüksek esneklik ve verimlilik sağlar.

Citymaster 1650, sürücünün özelliklerine göre ayarlanabilen ergonomik bir mobil işyeri olarak tasarlanmıştır. Yükseklik ve eğim ayarlı direksiyon simidi ve konforlu koltuk, bireysel ayarlamalara izin verir. İşletme paneli kol dayanağında entegre edilmiş işlevsel elemanlar sayesinde kullanımı çok rahattır.

Citymaster 1650, tüm şehir yüzeylerinde kullanılabilir ve özellikle düşük toz, parçacık ve gürültü emisyonu ile iç şehir ve konut alanlarında çalışmaya izin verir.

Makine, tüm mevsimler için tasarlanmıştır ve kış aylarında veya kötü hava koşullarında temizlik görevleri az olduğunda, çeşitli yerel alan bakımı işlemleri ve ağır kirli alanların yoğun ancak nazik ıslak temizliği gibi ek uygulama seçenekleri sunar.

Citymaster 1650, 2 veya 3 süpürge sistemiyle donatılmış profesyonel bir süpürgedir.

 

Ürün Özellikleri
Teknik Bilgiler CM1650
Fırçalama Genişliği (cm) 225
Temiz Su Tankı (L) 250
Çekiş 4×4
Çalışma Hızı (km/saat) 24
Seyahat Hızı (km/saat) 40
Temiz Su Tankı (lt) 250
Tank Kapasitesi (L) 1.650
Ağırlık (kg) 1.990/3.500

 

Ürün Görselleri
Video

Merak Edilenler
Hako Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Hako Alman Bir Markadır ve Üretim Yeri Almanya'dır
Hako Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
250 Saat 500 Saat 750 Saat 1000 Saat
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece 10 İle 15 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.