... iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Az Zaman Çok İş

16.01.2017
3.832
Az Zaman Çok İş

2017 yılının zor bir yıl olacağını fakat yeni ürünleri I-Mop ile ön planda olmak istediklerini belirten Doğuş Temizlik Yönetim Kurulu Başkanı Harun Yağız “Müşterilerimize daha az zamanda, daha fazla iş yapabilmeleri konusunda katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Doğuş Temizlik hakkında bizlere kısaca bilgi verir misiniz? Faaliyet alanlarınız neler? Çözüm ortaklarınız kim ya da kimler?

Temizlik sektörüne 1995 yılında adım atan firmamız, ilk günden itibaren gerek geniş ürün yelpazesi gerekse sürekli güncellenen sektör bilgisiyle müşterilerine en verimli hizmeti sağlıyor. Hedefimiz, iş verimi yüksek olan, en kaliteli ürünlerin ülkemizde kullanıma sunulmasıdır. Bu bağlamda kendini sürekli geliştiren firmamızın 2010 yılında Ankara Bölge Müdürlüğü de kuruldu.
Faaliyet alanımızı; endüstriyel temizlik makinalarını kullanan AVM, hastane, fabrika, şehir temizliği yapan firmalar ve belediyeler oluşturuyor.  Çözüm ortağımız olan firmalar arasında ise Hako, Multicar, Formula, I-Mop ve Haaga Power Boss yer alıyor.

Ürün gamınızda neler var? 

Ürün gamımız dahilinde; endüstriyel temizlik makinaları, iç alan otomatları ( itmeli ve binicili ), dış alan süpürücüler, belediye ekipmanları (süpürme, yıkama, karla mücadele, tünel temizliği ), yeni nesil teknoloji ürünü I-Mop (360 derece dönebilme ve 7/24 çalışabilen lityum bataryalı özelliğine sahip küçük, pratik, emsalsiz temizlik otomatı) bulunuyor.

Ar-Ge ve yurt dışına yönelik ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz? Kısaca bahseder misiniz?

Yurt dışı fuar çalışmalarımız olmakla birlikte, Türkiye’deki ekibimizin dünya teknolojisini yakından takip etmesi adına yurt dışı eğitimlerine katılımlarını sağlıyor ve teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda Türkiye’ye taşıyoruz.
Türkiye de bir ilk olan temizlik makinası kiralama sistemini ülkemizde hayata geçiren ve Avrupa’da uygulanan full servis sisteminin ülkemizde uygulamasını başlatan firmasınız.

Peki, Doğuş Temizlik’in uyguladığı bu sistemlerin müşterilere faydaları nelerdir? 

Temizlik makinalarını kısa ve uzun vadeli kiralama seçeneği ile temizlik firmaları başta olmak üzere tüm kurumlara kiralıyoruz. Bu yöntem bizim müşterilerimize daha hızlı çözümler sunmamızı sağladı. Hızla gelen hizmet doğal olarak müşteri memnuniyetimizi bir kat daha artırdı diyebilirim.
Full servis sistemine gelince, bu yöntem ile de makina kullanım maliyetlerini düşürdük ve iş gücü kayıplarını önledik.  Böylece müşterilerimizin gereksiz harcamalarını ortadan kaldırdık.

Son olarak 2017 planlarınızdan bahsedelim. Bu yıl için hedefleriniz ve gerçekleşmeyi planladığınız projeler neler?

2017’nin zor yıl bir olmasını bekliyoruz ancak Türkiye’de faaliyete geçecek olan şehir hastaneleri projelerinde I-Mop makinamız ile ön planda olmak ve bundan sonraki süreçte müşterilerimize daha az zamanda, daha fazla iş yapabilmeleri konusunda katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.