...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Yaprak ve Çöp Toplama Makinesi

22.05.2023
88
Yaprak ve Çöp Toplama Makinesi
Ürün Açıklaması

Yaprak ve Çöp Toplama Makinesi: Temizlik İçin Güçlü ve Verimli Bir Çözüm

Yaprak ve çöp toplama makinesi, dış mekanlardaki yaprak, çim artıkları ve diğer atıkları etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Formula Titan 110 E modeli, teknik özellikleri ve yüksek performansıyla temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir.

Formula Titan 110 E’nin geniş çöp haznesi 110 litre kapasiteye sahiptir, bu da uzun süreli kullanımda bile daha fazla çöp biriktirebilmenizi sağlar. Ayrıca, temiz su kapasitesi 15-37 litre arasında değişen bir aralığa sahiptir, böylece ihtiyaca göre suyu ayarlayabilir ve uzun süreli çalışma sağlayabilirsiniz.

Makinenin filtre kapasitesi 4 metrekareye kadar olan bir alanda etkili bir şekilde filtreleme yapar. Bu sayede, topladığınız çöpleri ve atıkları daha temiz bir şekilde hapsederek toz ve partikül yayılmasını engeller. Yüksek performanslı süpürme eni (125 cm), geniş bir alanda hızlı ve etkili bir temizlik sağlar.

Formula Titan 110 E’nin tırmanma oranı %20’dir, bu da eğimli yüzeylerde bile rahatlıkla hareket edebilmenizi sağlar. Bir şarjla 6-8 saat arasında çalışma süresi sunar, bu da uzun süreli ve kesintisiz bir temizlik deneyimi sağlar.

Yaprak ve çöp toplama makinesiyle, parklar, bahçeler, kamusal alanlar ve benzeri açık alanlarda mükemmel bir temizlik elde edebilirsiniz. İster büyük bir parkı temizlemek için kullanın, ister bir golf sahasında yaprakları toplayın, Formula Titan 110 E size güçlü, verimli ve güvenilir bir temizlik deneyimi sunacaktır.

Yaprak ve çöp toplama makinesi Formula Titan 110 E, kullanımı kolay ve dayanıklı bir araçtır. İşinizi kolaylaştıran özellikleri ve yüksek performansıyla, dış mekan temizliğini daha etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
Teknik Bilgiler Formula Titan 110 E
Çöp Haznesi (lt) 110
Temiz Su Kapasitesi (lt) 15-37
Filtre Kapasitesi (m2) 4
Süpürme Eni (cm) 125
Tırmanma Oranı (%) 20
1 Şarjlık Çalışma Süresi (saat) 6-8

Ürün Görselleri
Video

Katalog
Katalog

 

Merak Edilenler
Formula Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Formula Markası Bir Türk Markasıdır, Türkiye Dışında Almanya, İşviçre ve İtalyan Ülkelerinde Üretim Yaptırmaktadır.
Formula Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
Bakım Saatleri Modellere Göre Değişiklik Göstermektedir. 50 - 500 - 1000 - 2000 Saat Olarak Devam Etmektedir. Satış Temsilciniz Gerekli Detayları Sizlerle Paylaşacaktır.
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece ve Kalitelerine Göre 5 İle 10 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.