...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Zemin Temizleme Makinesi

18.05.2023
164
Zemin Temizleme Makinesi
Ürün Açıklaması

Zemin Temizleme Makinesi: Mükemmel Temizlik İçin Güçlü ve Kompakt Bir Çözüm

Zemin temizleme makinesi, hijyenik bir ortam sağlamak ve zeminlerin temizliğini etkili bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış özel bir araçtır. B60 modeli, teknik özellikleri ve kompakt tasarımıyla mükemmel bir temizlik deneyimi sunmak için ideal bir seçenektir.

B60’ın çalışma genişliği 53 cm’dir, bu da dar alanlarda bile kolayca manevra yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda geniş vakum genişliği (80 cm), temizlik sürecinde daha fazla kir ve tozu emebilme kapasitesi sağlar. Bu sayede zeminlerinizi derinlemesine ve etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Makinenin temizleme kapasitesi 2200 metrekareye kadar olan alanlarda mükemmel bir temizlik sunar. 200 devir/dakika hızındaki fırçasıyla zemindeki kirleri etkili bir şekilde çıkarır ve parlak bir temizlik sonucu elde etmenizi sağlar. Ayrıca, boyutları (128x55x108 cm), kompakt bir tasarım sunarak kullanım kolaylığı ve depolama esnekliği sağlar.

B60, endüstriyel alanlardan ofis ortamlarına, otellerden alışveriş merkezlerine kadar geniş bir uygulama alanında kullanılabilir. Yer temizliği konusunda yüksek performans sağlayan bu makine, zeminlerinizi hijyenik ve temiz tutmanızı sağlar. Etkili toz ve kir emme özelliğiyle zeminlerdeki olumsuz görüntüyü ortadan kaldırır ve parlak bir yüzey bırakır.

Zemin temizleme makinesi B60, kullanımı kolay ve güvenilir bir araçtır. İster küçük bir işletme sahibi olun, ister büyük bir ticari alanın temizliğinden sorumlu olun, B60 size profesyonel bir temizlik deneyimi sunacaktır. Güçlü performansı ve kullanım kolaylığıyla, zemin temizliği artık daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Ürün Özellikleri
Teknik Bilgiler B60
Çalışma Genişliği (cm) 53
Vakum Genişliği (cm) 80
Temizleme Kapasitesi (m2) 2200
Fırça Devir Hızı (rpm) 200
Boyutlar (exbxy) 128x55x108

Ürün Görselleri

 

Merak Edilenler
Formula Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Formula Markası Bir Türk Markasıdır, Türkiye Dışında Almanya, İşviçre ve İtalyan Ülkelerinde Üretim Yaptırmaktadır.
Formula Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
Bakım Saatleri Modellere Göre Değişiklik Göstermektedir. 50 - 500 - 1000 - 2000 Saat Olarak Devam Etmektedir. Satış Temsilciniz Gerekli Detayları Sizlerle Paylaşacaktır.
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece ve Kalitelerine Göre 5 İle 10 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.