... iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Vakumlu Yol Süpürme Aracı

20.03.2023
170
Vakumlu Yol Süpürme Aracı
Ürün Açıklaması

Vakumlu Yol Süpürme Aracı

Vakumlu yol süpürme araçları, son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılan temizleme araçlarıdır. Bu araçlar, yolları, kaldırımları, park alanlarını, bisiklet yollarını ve hatta havaalanlarını temizlemek için kullanılır. Vakumlu yol süpürme araçları, diğer yol temizleme araçlarına göre daha etkilidir ve daha fazla toz, kir, yaprak, çöp ve diğer atıkları temizleyebilir. Bu makalede, vakumlu yol süpürme araçlarının avantajları, çalışma prensibi, tarihi ve kullanım alanları hakkında bilgi verilecektir.

Bu araçlar, süpürme fırçaları kullanarak yüzeylerdeki çöpleri toplar ve ardından toz ve kiri içine çeken bir vakum sistemi ile toplar. Vakumlu sistem, çöpleri araca taşımak için hava basıncı kullanır ve aracın içindeki filtreler sayesinde toz ve diğer atıklar ayrıştırılır. Bu filtreler, temiz hava çıkışı sağlamak için düzenli olarak temizlenir veya değiştirilir.

Vakumlu yol süpürme araçları, genellikle belediyeler ve şehir yönetimleri tarafından kullanılır. Bu araçlar, özellikle yoğun trafikli yollarda, alışveriş merkezleri ve okullar gibi yerlerde sık sık kullanılır. Vakumlu yol süpürme araçları, atıkları hızlı ve etkili bir şekilde topladıkları için, çevreye olan etkileri de azaltırlar. Ayrıca, bu araçlar, diğer temizleme yöntemlerine göre daha az su kullanırlar, bu da su tasarrufu sağlar.

Vakumlu yol süpürme araçları, bugün çevre dostu temizlik yöntemlerinden biridir.

Ürün Özellikleri
Teknik Bilgiler CM1600
Fırça İle Uzunluk (mm) 4510
Yükseklik (mm) 1970
Dingil Mesafesi (mm) 1600
Çalışma Hızı (km/saat) 24
Motor Gücü (hp) 75
Temiz Su Tankı (lt) 200/250
Depo Hacmi (lt) 1,6
Süpürme Genişliği (mm) 2250

 

Ürün Görselleri
Video

Diğer Ürünlerimiz
Merak Edilenler
Hako Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Hako Alman Bir Markadır ve Üretim Yeri Almanya'dır
Hako Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
250 Saat 500 Saat 750 Saat 1000 Saat
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece 10 İle 15 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.