Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Merdiven Temizleme Makinesi

13.04.2023
194
Merdiven Temizleme Makinesi
Ürün Açıklaması

Dogus Temizlik firmasının ürettiği Formula Escalatör 510, yürüyen merdivenlerin temizliği için tasarlanmış bir makinedir. Bu makine, yürüyen merdivenlerin tüm yüzeylerini etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmış fırçaları ve vakumlu emiş sistemi sayesinde oldukça verimli bir temizleme işlemi gerçekleştirir.

Formula Escalatör 510, yürüyen merdivenlerin her iki tarafındaki hareketli fırçaları sayesinde, merdivenlerin yüzeyindeki her türlü kir, toz ve diğer kalıntıları temizleyebilir. Ayrıca, vakumlu emiş sistemi sayesinde temizlenen kirlerin makinenin içinde birikmesi önlenir ve bu sayede temizleme işlemi sonrası yüzeylerin temiz kalması sağlanır.

Bu makine, özellikle havaalanları, metro istasyonları, alışveriş merkezleri ve diğer yoğun insan trafiğinin olduğu yerlerde sıkça kullanılır. Formula Escalatör 510’un ergonomik tasarımı sayesinde, kullanıcılar rahatlıkla çalışabilir ve zorlu temizlik işlerinde bile yorulmazlar.

Genel olarak, Formula Escalatör 510, yürüyen merdivenlerin temizliği için oldukça etkili bir çözüm sunan bir makinedir. Dogus Temizlik firmasının kalitesi ve tecrübesiyle birleşen bu makine, kullanıcıların yürüyen merdivenlerin temizliği konusunda güvenle kullanabilecekleri bir üründür.

Ürün Özellikleri

Teknik Bilgiler Escalatör 510
Çalışma Genişliği – Fırçalama (cm) 51
Fırça Basıncı (kg) 30
Fırça Devri (rpm) 400
Voltaj (V) 230/110V
Kirli Su Tank Kapasitesi (lt) 40
Temiz Su Tank Kapasitesi (lt) 40

Ürün Görselleri
Video

Katalog
Katalog

 

Merak Edilenler
Formula Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Formula Markası Bir Türk Markasıdır, Türkiye Dışında Almanya, İşviçre ve İtalyan Ülkelerinde Üretim Yaptırmaktadır.
Formula Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
Bakım Saatleri Modellere Göre Değişiklik Göstermektedir. 50 - 500 - 1000 - 2000 Saat Olarak Devam Etmektedir. Satış Temsilciniz Gerekli Detayları Sizlerle Paylaşacaktır.
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Formula Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece ve Kalitelerine Göre 5 İle 10 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: