...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Sweepmaster B500

08.05.2023
225
Sweepmaster B500
Ürün Açıklaması

Sweepmaster B500 Zeminlerin ve halıların süpürülmesi için yürüyen vakumlu süpürge Sweepmaster B500, Hako’nun en küçük motorlu vakumlu süpürgesidir. Bu makine hafif ve zorlu süpürme görevleri için tasarlanmış olup, mükemmel temizlenmiş zeminler ve halılar sağlarken 2.400 m²/saat gibi etkileyici bir temizlik performansı sunar. 40 litrelik toz haznesi sınıfının en büyüğüdür ve tam kapasiteye kadar doldurulabilir, bu da uzun ve kesintisiz çalışmayı mümkün kılar. Güçlü bir emme fanı ve yüksek performanslı filtre sistemimiz etkili toz kontrolü sağlar. Bu makine özellikle manevra kabiliyeti yüksek ve kullanımı kolaydır.

Filtre temizleyici ile filtre temizliği yapılabilir. Herhangi bir güç çıkışında kolay şarj edilebilir. Yükseklik ayarlı kolu mevcuttur. Kolay okunabilen sembollerle açıklayıcı kontrol ekranı. Güçlü emiş fanı ve büyük filtre ile verimli toz kontrolü sağlanır.

Detaylara dikkatle tasarlandı Kapasitesi 40 litre olmak üzere korozyona dayanıklı büyük toz haznesi. Makine modülü: Açık ve kolay erişilebilir bir yapıya sahip. Taşıma şarj aleti sayesinde herhangi bir güç çıkışından kolayca şarj edilebilir. Bakım gerektirmeyen pil sistemi sayesinde uzun çalışma süreleri sağlanır. Kontrol ekranı, süpürgenin farklı fonksiyonlarını basit sembollerle açıklar.

Ürün Özellikleri
Teknik Bilgiler B500
Süpürme Genişliği (cm) 60/40
Depo Kapasitesi (lt) 40
Temizleme Kapasitesi (m2) 2400
Fırça Türü Disk – Silindir
Toplam Güç (kW) 0,25
Batarya Kapasitesi (Ah) 20

Ürün Görselleri

 

Merak Edilenler
Hako Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Hako Alman Bir Markadır ve Üretim Yeri Almanya'dır
Hako Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
250 Saat 500 Saat 750 Saat 1000 Saat
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece 10 İle 15 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.