...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Scrubmaster B5 ORB 430

02.05.2023
393
Yeni
Scrubmaster B5 ORB 430
Ürün Açıklaması

Hako Scrubmaster B5 ORB 430

Scrubmaster B5 ORB, el mopu ile ulaşılamayan alanları makine destekli temizlemeye olanak tanıyan yenilikçi bir üründür. Hako-Delta-Cleaning-System sayesinde kullanıcı, orbital sürüşle her zaman iş hızını kendisi belirleyebilir ve dar bölgelere ve köşelere hassas bir şekilde yaklaşabilir. Ürün, wandnahes Reinigen (duvara yakın temizleme) ile birlikte mobilya ve 120 mm yüksekliğe kadar olan yapıları temizleyebilme özelliğine sahip delta şeklinde ultra ince bir temizleme başlığına sahiptir.

Scrubmaster B5 ORB, yenilikçi Hako-Delta-Cleaning-System sayesinde temizleme işlemlerinde hafiflik, manevra kabiliyeti ve düşük kullanıcı çabası sunar. Ürün, duvara yakın temizleme ve engellerin altında temizleme yapabilme özelliği sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Ayrıca AGR mührüne sahip olan ürün, özellikle beli koruyan, yorulmadan çalışabilen ergonomik yapısı ile de dikkat çeker.

Scrubmaster B5 ORB, düşük su ve elektrik tüketimi ile çevre dostudur. Özel sessiz modu sayesinde gürültülü ortamlarda bile kullanılabilir. Ürünün kolayca taşınabilir, çıkarılabilir temiz ve kirli su hazneleri vardır. Ürün, intuitif kontrol paneli sayesinde kolayca çalıştırılabilir ve değişen kullanıcılara avantaj sağlar.

Scrubmaster B5 ORB, kilitlenme sistemi ile kullanıcılara kolaylık sağlar ve temizleme sürecinde masalar, tezgahlar ve mobilyalar altında kolayca çalışabilme özelliğine sahiptir. Ürün ayrıca çevre dostu ve sürdürülebilirlik odaklı olarak tasarlanmıştır.

Scrubmaster B5 ORB, özel tasarımı ve yenilikçi özellikleri ile temizlik alanında büyük kolaylık sağlar.

Ürün Özellikleri
Teknik Bilgiler B5
Çalışma Genişliği (cm) 43
Temiz / Kirli Tank (lt) 5/5
Nominal Gerilim (V) 24
Boyutlar (exbxy) mm 600x560x1165

 

Ürün Görselleri
Video

Katalog
Merak Edilenler
Hako Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
Hako Alman Bir Markadır ve Üretim Yeri Almanya'dır
Hako Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
250 Saat 500 Saat 750 Saat 1000 Saat
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
Hako Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece 10 İle 15 Yıl Arasında Değişmektedir.
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.