...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Co-Botic 45 Sert Zemin Yıkama Makinesi

15.05.2023
358
Yeni
Co-Botic 45 Sert Zemin Yıkama Makinesi
Ürün Açıklaması

Co-botic™ 45: Yeni Favori İş Arkadaşın

Co-botic™ 45, zeki bir robotik yer temizleyici olup sert zeminlerde kullanılan bir cihazdır. 200m2 ile 1500m2 arasındaki alanlarda mükemmel temizlik sağlamaktadır. Cihaz, temizlik görevlisinin yerini almak yerine, görevliyle işbirliği yaparak temizliği daha verimli hale getirir. Co-botic™ 45, yorucu ve tekrarlayan işleri, örneğin büyük zemin alanlarının temizliğini yaparak görevliyi yormaz, böylece temizlik görevlisinin tekrarlayan hareketler sonucu oluşabilecek yaralanmaları önler ve ergonomiyi arttırır.

Co-botic™ 45’in avantajları arasında hızlı hazırlanma süresi bulunur. Kolay kurulumu sayesinde 30 dakika içinde kutudan çıkartıp zemine yerleştirilebilir. Cihazın kullanıma hazır olması için sadece 3 dakika beklenmesi yeterlidir. Co-botic™ uygulaması sayesinde cihaz, temizlenecek alanın haritasını çıkarır ve herhangi bir yeri kaçırmaz. Ayrıca, şarjı bitmek üzereyken uyaran bir özellik sayesinde, 24 saat boyunca çalışma performansını korur.

Co-Botic 45 Sert Zemin Yıkama Makinesi

Cihazın tüm parçaları kolayca erişilebilir ve bakımı kolaydır. Cihaz, sadece 4 litre su kullanarak 650m2’lik bir restoranın temizliğini yapabilir. Bu, mop ve kova kullanımına göre daha hızlı ve daha az deterjan kullanarak daha hijyenik bir temizlik sunar. Ayrıca, cihazın düşük güç tüketimi (240 W/saat), diğer büyük yer temizleyicilere göre tasarruf sağlar. Bunun yanı sıra, cihaz, sırt ağrısı gibi problemlerle karşılaşan temizlik görevlilerine yardımcı olarak daha güvenli bir temizlik yapılmasına olanak sağlar.

Co-botic™ 45, şeffaf engelleri, insanları ve merdivenleri kolayca algılayarak temizliği optimize eder. Bu sayede temizlik yapılırken diğer işler de yapılabilir. Cihazın teknik özellikleri arasında temizleme verimliliği, temiz su deposu, kir toplama tankı, batarya ömrü ve şarj süresi gibi özellikler bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri
Teknik Bilgiler Co-Botic 45
Temizleme Basıncı (kg) 2-6
Temiz Su Deposu (lt) 10
Kirli Su Deposu (lt) 10
Çalışma Süresi (dak.) 2-3
Ekran (inç) 7
Gürültü Seviyesi (dB) 65
Ağırlık (kg) 35
Fırça Hızı 300 – 900 Devir

 

Ürün Görselleri
Video

Merak Edilenler
İ-Mop Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
İ-Mop Hollanda Markasıdır ve Üretim Yeri Hollandadır'dır
İ-Mop Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
1000 Saatte Bir Yapılması Gerekmektedir. ( Sarf Malzemeler Hariçtir )
İ-Mop Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
İ-Mop Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece 6 Yıldan Fazladır ( İlk Üretilen İ-Mop 2014 Yılında Üretilmiştir ve Halen Çalışmaktadır )
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.