...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Yol Süpürme Makinası

18.01.2022
516
Yol Süpürme Makinası
Sokak Süpürücü

Yol süpürme makinaları, yollardaki ve sokaklardaki çöpleri ve tozları temizlemek için kullanılan özel makinalardır. Bu makinalar, belediyeler, havalimanları, limanlar, sanayi siteleri, alışveriş merkezleri ve diğer birçok yerde yaygın olarak kullanılır. Yol süpürme makinaları, insanların yaşam alanlarını temiz tutmak için son derece önemli bir araçtır.

Diğer Ürünlerimiz

Citymaster 2200 Hidrostatik Dizel Sokak Süpürücü

Citymaster 2200 Süpürücü Kategorisinin En Tepesindedir. Araç Üstün Teknoloji İle Dizayn Edilerek Ekonomik, Güvenli ve Temizlikte Esneklik Sunan Çok Fonksiyonlu İş Makinesidir. Modern Belediye Temizlik Teknolojisinin Kalite Uzun Ömürlülük Talebine Hitap Eden Yüksek Değerli Sağlam Materyellerle Uzun Ömürlü Tasarlanmış Bir Makinedir.

2 veya 3 Fırça Sistemiyle Donatılmış ve Sınıfının En Büyük Haznesine Sahip Olan, Yüzeylerin Süpürülmesinde Zaman Tasarruflu Multi Fonksiyon Makinedir.

Üçü Bir Arada: Süpürme, Yıkama ve Kış Hizmeti

Profesyonel Süpürücünün Yanı Sıra Citymaster 2200 Başka Amaçla Kullanılabilir. Süpürme Teknolojisi Hızlı Değişim Sistemi İle Basitçe Sökülüp ve Makineye Islak Yıkama ( Su veya Fırça ), Kış Hizmeti ( Küreme veya Tuzlama ) Hizmeti Yapılabilmektedir. ABS ve Opsiyonel Defransiyel Kilidi Sayesinde Kar ve Buzlanmada Gerekli Olan Güvenliğe Sahiptir.

Resim

WhatsApp

 

Yol Süpürme Makinası

Formula Electra %100 Elektrikli Sokak Süpürücü

FORMULA Electra 2.0 tamamen elektrikli olan dünyanın ilk ve tek kompakt süpürme aracıdır. Uyumlu ve ergonomik, olağanüstü performansı, gürültüsüzlüğü ve kompakt boyutu sayesinde, şehir merkezlerini, yaya bölgelerini, bisiklet yollarını ve genellikle küçük ve orta boy iç ve dış alanları temizlemek için ideal bir çözümdür.

Güvenli ve akıllı Electra 2.0 Neo, vatandaşlar ve operatör için yaşam kalitesini artırır.

1 şarj ile  8-10 saat arasında süpürme yapabilmektedir.

 

Resim

WhatsApp

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.