...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Doğuş Temizlik Makineleri 2020’de de Büyümesini Sürdürüyor

15.09.2019
1.364
Doğuş Temizlik Makineleri 2020’de de Büyümesini Sürdürüyor

Gelişen teknoloji ile temizlik sektöründe öncü olmaktan gurur duyduğumuz bu günlerde yeni teknolojilerle üretilen temizlik makinelerimizi sergilemek ve müşterilerimize yerinde tanıtım yapabilmek için Başakşehir / İSTANBUL’da yeni showroomumuzu  açtık. İstanbul Showroomumuzu ziyaretinizle yalnız bizi onurlandırmakla kalmayacak; en son teknoloji ile üretilen makinelerimizide daha yakından inceleyebilme ayrıcalığına da sahip olacaksınız.

“Amacımız müşterilerimize daha iyi hizmet vermek”

Türkiye’deki pazar payımızı yükseltirken bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için kaliteli ürün ve hizmetlerin adresi olmaya devam edeceğiz. Bünyemizde bulunan temizlik makinesi markaları Hako, Formula, Multicar ve İ-Mop ile hem tüm işletmelere hitap ederken hemde daha kaliteli uzun ömürlü ve daha kullanışlı makineleri sunuyoruz.

Bayi ve servis ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Bir yandan da halihazırdaki bayi ve servis ağımıza daha iyi müşteri deneyimi yaşatmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Showroomlarımızın ve servis ağımızın sayısını sürekli arttırmak için çalışmalarımız devam ediyor.

Bizleri ziyaret etmek için adresimiz : Atatürk Bulvarı Bankalar cad. Beyaz Towers no:33 Başakşehir / İstanbul

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.