... iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Taski Swingo 5000 Fırça

10.04.2023
164
Ürün Fiyatı:
39 €
İnternete Özel Satış Fiyatıdır
Taski Swingo 5000 Fırça
Ürün Açıklaması

İnternete Özel Satış Fiyatıdır. Sadece Havale ve EFT Ödemelerinde Geçerlidir. Bilgi İçin WhatsApp

Taski Swingo 5000
Taski Swingo 5000, endüstriyel temizlik için tasarlanmış bir otomatik temizlik makinesi fırçasıdır. Geniş temizlik alanı ve yüksek performansı ile öne çıkan bu fırça, zeminlerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Otomatik temizleme özelliği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır ve çevre dostu malzemelerden yapılmış olmasıyla doğaya zarar vermez. Dayanıklı tasarımı sayesinde uzun ömürlüdür ve güvenli kullanımı için tasarlanmıştır. Taski Swingo 5000, endüstriyel temizlik işlerinde kullanabileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir.
Galeri

Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz
Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.