... iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Taski Swingo 1650 Fırça

10.04.2023
83
Ürün Fiyatı:
36 €
İnternete Özel Satış Fiyatıdır
Taski Swingo 1650 Fırça
Ürün Açıklaması
İnternete Özel Satış Fiyatıdır. Sadece Havale ve EFT Ödemelerinde Geçerlidir. Bilgi İçin WhatsApp
Taski Swingo 5000
Taski Swingo 1650, endüstriyel temizlik işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir otomatik temizlik makinesi fırçasıdır. Bu fırça, geniş temizlik alanı ve yüksek performansı sayesinde zeminlerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Otomatik temizleme özelliği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır ve çevre dostu malzemelerden yapılmış olmasıyla doğaya zarar vermez. Dayanıklı tasarımı sayesinde uzun ömürlüdür ve güvenli kullanımı için tasarlanmıştır. Ayrıca, farklı zemin türleri için uygun olan farklı fırça seçenekleri sunar. Taski Swingo 1650, endüstriyel temizlik işleri için ideal bir seçenektir ve farklı işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek performansı ve kullanım kolaylığı sayesinde, zemin temizliği işlerinizde size büyük bir yardımcı olacaktır.
Galeri
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz
Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.