... iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Taski Swingo 1250 Fırça

10.04.2023
86
Ürün Fiyatı:
30 €
İnternete Özel Satış Fiyatıdır
Taski Swingo 1250 Fırça
Ürün Açıklaması
İnternete Özel Satış Fiyatıdır. Sadece Havale ve EFT Ödemelerinde Geçerlidir. Bilgi İçin WhatsApp
Taski Swingo 1250
Taski Swingo 1250 fırçası, endüstriyel temizlik için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir fırçadır. Bu fırça, Taski Swingo 1250 otomatik temizlik makinesi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Geniş temizlik alanı ve güçlü motoru sayesinde, zeminlerin derinlemesine temizlenmesini sağlar ve zorlu lekelerin kolayca çıkarılmasına yardımcı olur. Dayanıklı tasarımı sayesinde uzun ömürlüdür ve endüstriyel temizlik işleri için idealdir. Farklı zemin türleri için uygun farklı fırça seçenekleri sunar ve farklı uygulamalara uygun olarak değiştirilebilir. Ayrıca, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olması sayesinde, zeminlerinize zarar vermeden temizlenmesini sağlar. Taski Swingo 1250 fırçası, otomatik temizlik makinelerinin en önemli bileşenlerinden biridir ve zemin temizliği işlerinizi daha hızlı ve etkili hale getirmek için mükemmel bir seçenektir. Herhangi bir endüstriyel temizlik işi için ideal bir fırça olan Taski Swingo 1250, size daha iyi temizlik sonuçları sağlayacak ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.
Galeri
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz
Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.