... iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

Taski 1250 Vakum Lastiği Ön

21.07.2023
68
Ürün Fiyatı:
18 €
İnternete Özel Satış Fiyatıdır
Taski 1250 Vakum Lastiği Ön
Ürün Açıklaması
İnternete Özel Satış Fiyatıdır. Sadece Havale ve EFT Ödemelerinde Geçerlidir. Bilgi İçin WhatsApp
Taski 1250
Taski 1250 Vakum Lastiği Ön, Taski 1250 vakum makinesi için özel olarak tasarlanmış bir ön lastiğidir. Dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla öne çıkan bu lastik, vakum makinesinin zorlu zeminlerde bile sorunsuz bir şekilde hareket etmesini sağlar. Taski 1250 Vakum Lastiği Ön, yüksek kaliteli kauçuktan üretilmiştir ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca, lastik üzerinde bulunan özel kanallar, vakum makinesinin zeminle daha iyi temas etmesini ve daha fazla toz ve kiri çekmesini sağlar. Taski 1250 Vakum Lastiği Ön, vakum makinesinin performansını artıran ve kullanım ömrünü uzatan önemli bir aksesuardır.
Galeri
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz
Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.