...
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi TEM34 Plaza Kat:3 No:27 / 243 İkitelli OSB Başakşehir/İSTANBUL
tr

İ-Dose Konsantre Güç

16.12.2019
594
İ-Dose Konsantre Güç
Ürün Açıklaması

İ-Dose Konsantre Güç

Sadece Temizlik Hakkında Değil…

Temizlik hiç bu kadar daha önemli olmamıştı, biz temizliğin etkili olduğuna inanıyoruz. Temizlik “yalnızca” kirin çıkarılması değil. İnsanların sağlığı ve güvenliğini Garantiye almak demektir, yapılacak işlevi kolaylaştırırken, daha basit, daha verimli ve hatta eğlenceli. Dünya ‘yı korurken, tutarlı sonuçlar da elde etmek gerekir tüm dünyada. i-doz operatörün işini olaylaştırmaktadır
yeşil biyolojik olarak doğada parçalanabilir formül içermektedir. Tüm dünyada şu anda kullanılan 80.000’den fazla i-mop ile i-dose standartların dışında bir fark yapmak zorunda.

Biz Yeşili Seviyoruz

İ-doz temizleme kiti i-mop ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır, otomat’ların tam mekanik gücünün kilidini açarak üstün temizleme sonuçları elde etmek için. Güvenli çalışmayı garanti etmek ve çevre sağlığı ve güvenliğinde yeni bir standart belirlemek için tüm i-doz formülasyonları düşük köpüklüdür ve aşındırıcı değildir. Yeşil tarafa hoş geldiniz.

 

Ürün Görselleri
Katalog
Katalog

 

Video

Merak Edilenler
İ-Mop Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?
İ-Mop Hollanda Markasıdır ve Üretim Yeri Hollandadır'dır
İ-Mop Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?
1000 Saatte Bir Yapılması Gerekmektedir. ( Sarf Malzemeler Hariçtir )
İ-Mop Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?
İ-Mop Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece 6 Yıldan Fazladır ( İlk Üretilen İ-Mop 2014 Yılında Üretilmiştir ve Halen Çalışmaktadır )
Yedek Parça ve Bakım
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Ürünler Kısmında Yedek Parça Sekmesine Tıklayarak Sipariş Verebilirsiniz

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.